İade Koşulları

Tüketicinin korunması kanunu gereğince Sosyalmarka tarafından oluşturulan iade ve geri ödeme koşulları sayfası.

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'un gerektirdiği gibi, orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, kullanım nedeniyle zarar görmüş ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyunlar, yazılım ve dijital teslimatlı ürünler iade edilmemektedir. Diğer iade talepleri için, ürünü aldıktan sonra herhangi bir nedenle iade etmek istediğinizde bilmeniz gerekenler aşağıda belirtilmiştir.

SosyalMarka, yalnızca aşağıdaki durumlar dışında geri ödeme yapmaktadır:

Siparişin tamamlanmaması (72 saat içinde). Siparişin eksik gönderilmesi. Siparişin hatalı gönderilmesi. Yukarıdaki üç durum dışındaki geri ödeme talepleri kabul edilmemektedir. Eksik veya hatalı gönderimler, tamamlanmayan siparişler gözden geçirilerek yeniden düzeltilmektedir.

SosyalMarka üzerinden sipariş verirken sadece yasal olarak size ait ödeme yöntemlerini kullanmanız gerekmektedir. Site yönetimi, çalıntı kart gibi yollarla sipariş veren kişilerin siparişlerini iptal etme hakkını saklı tutar ve suç kabul etmez.

Sosyal medya platformlarından kaynaklanan güncelleme nedeniyle oluşan gecikmelerden veya kesintilerden SosyalMarka sorumlu değildir. Güncellemelerin ne zaman ve hangi koşullarda gerçekleşeceği bilinmediğinden, SosyalMarka, bu nedenle yaşanan kesintilerden sorumlu tutulamaz. Güncellemelerin ardından hizmetlerin devam edeceği varsayılsa bile, site yönetimi siparişleri bekletme veya iade etme hakkını saklı tutar. Siparişlerin bekletme süresi tamamen site yönetiminin takdirindedir ve müşteriler bunu kabul ederek sipariş verirler.

Sipariş formunda eksik veya hatalı bilgi doldurulması nedeniyle hizmet sunulamaz. Hesap bilgilerinizi dikkatlice doldurmanız gerekmektedir; aksi takdirde siparişiniz iptal edilir ve geri ödeme yapılmaz.

Siparişleri işleme alınan müşterilerin iade talepleri kabul edilmemektedir. Sipariş verme konusunda tam karar verdiğinizde siparişinizi veriniz.

SosyalMarka üzerinden sipariş verirken hesabınızın herkese açık olduğundan emin olun. Kapalı hesaplara aktarım yapılmamaktadır ve siparişler iptal edilir ve geri ödeme yapılmaz.

Site yönetimi tarafından onay almayan siparişlerin iptal edilme hakkı vardır. +18 içerik veya yasaklı paylaşımlara gönderilecek siparişler iptal edilir ve ücret iadesi yapılmaz. Ayrıca, siteyi kötüleyen kişilerin siparişleri de iptal edilir ve ücret iadesi yapılmaz. Site yönetimi bu hakkını daima korur ve müşteriler bu maddeyi kabul ederek sipariş verirler.

Geri iade politikasındaki maddeler değiştirilebilir, eklenir veya silinir ve sipariş veren müşteriler bu değişiklikleri kabul etmiş sayılır.

Tamamlanmamış siparişler üzerinden farklı bir firma veya site üzerinden aynı hizmeti satın alan müşterilerin sorumluluğu kendilerine aittir.

SosyalMarka'ya yapılan ödemelerde hukuki veya ödeme sağlayıcılarından gelen reddedilme durumunda SosyalMarka siparişi iptal etme hakkını saklı tutar.

Kullanıcılar (müşteriler), SosyalMarka'ya verilen bilgilerin doğru ve güncel olduğunu onaylamakla yükümlüdürler. Bu nedenle, SosyalMarka herhangi bir sorun veya problemle ilgili sorumlu tutulamaz ve geri ödeme veya iade yapılmaz.

Hesabını Organik Olarak Büyütmek İstermisin?

ZAMSIZ FİYATTAN - Instagram İşletme Hesaplarına Özel Geliştirilmiş Etkileşim ve Satış Arttıran %100 Organik Hizmetlerle Bugüne Özel FIRSAT!

Son Gün Bugün!14 Saat 13 Dakika
Instagram
Medium
  • 2.500 Gerçek %100 Türk Organik Gerçek Takipçi
  • 30 Gün Boyunca 30 Paylaşıma 100-200 Arası Otomatik Türk Organik Beğeni
  • 5 Eski Gönderinize 200'er Adet Türk Organik Beğeni
  • 30 Gün Boyunca 2500 - 5000 Arası Otomatik Türk Organik İzlenme
  • Geçmiş 5 Paylaşımınızın Her Birine %100 Türk Organik 30 Beğeni + Yorum + Kaydetme
  • 50 Türk Hesaptan Hikayede Paylaşarak Takip Edin Önerisi
  • 50 Türk Hesaptan Gönderinizi Paylaşma
  • 2 Adet +100K Takipçili Influencer'dan Hikaye Reklamı
25001250.00₺
Satın Al
DMCA.com Protection Status