Gizlilik Politikası

Müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek ve gizliliklerini garanti altına almak için gizlilik politikasına göz atabilirsiniz.

SosyalMarka.com, daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla üyelik işlemi sırasında (İsim, yaş, e-posta, vb.) bazı kişisel bilgilerinizi talep etmektedir. SosyalMarka.com'da toplanan bu veriler; kampanya çalışmaları veya profilinize özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için SosyalMarka.com bünyesinde kullanılmaktadır.

Kişisel bilgileriniz dışında, sitede veya mobil uygulama üzerinden gerçekleştirdiğiniz işlemlere ait istatistiksel veriler SosyalMarka.com tarafından analiz edilir ve saklanır. SosyalMarka.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi veya aksi bir talimatı olmadan kesinlikle üçüncü taraflarla paylaşmaz, ticari amaçla kullanmaz ve satmaz.

SosyalMarka.com, Google Analytics'in Yeniden Pazarlama & Demografi ve İlgi Alanı Raporlama özelliklerini kullanır. Google Analytics'in kapsamını dışarıda bırakarak Görüntülü Reklamcılık için reklam ayarlarınızı özelleştirebilirsiniz. Google Analytics ile sağlanan demografik bilgiler, kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre SosyalMarka.com'u ve SosyalMarka.com tarafından sunulan reklamları özelleştirmek için kullanılır.

Gizlilik Politikası (2) Bu bilgiler, hedef kitle çalışmaları yapılırken diğer kullanıcıların bilgileri ile birlikte reklam yayıncılarıyla paylaşılabilir. Bu Gizlilik Politikasını kabul ederek bilgilerinizin reklam yayıncılarıyla reklam ve tanıtım amaçlarıyla paylaşılmasına onay vermektesiniz. Bu bilgiler kişisel bilgileri (İsim, soyadı, T.C. Kimlik No, cinsiyet, yaş vb.) içermez ve kullanıcı eğilimleri ile ilgili çalışmalar yapmak ve hedef kitleyi segmente etmek amacıyla grup olarak kullanılır.

Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılar, SosyalMarka.com ve SosyalMarka.com'un mobil uygulama reklamlarını internet üzerindeki yayıncı sitelerinde banner alanlarında gösterir. Ziyaretçilerin geçmişte SosyalMarka.com'a ve mobil uygulamaya yaptığı ziyaretlere dayalı olarak reklam bilgilerini toplamak, reklamları optimize etmek ve yayınlamak için SosyalMarka.com ve Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılar tarafından birinci taraf çerezler ve üçüncü taraf çerezler birlikte kullanılır.

Gizlilik Politikası (3) Müşteri bilgileri, sadece resmi makamların talep etmesi durumunda ve yürürlükteki mevzuat gereği açıklama yapma zorunluluğu olduğunda resmi makamlara açıklanır. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst düzeyde korumak amacıyla hiçbir şekilde SosyalMarka.com ve SosyalMarka.com'un mobil uygulaması veya hizmet sağlayıcıların sunucularında saklanmaz.

Ödemeye ilişkin tüm işlemler SosyalMarka.com'un arayüzü üzerinden banka, PayPal ödeme sistemleri ve bilgisayarınız veya telefonunuz arasında gerçekleştirilir. Bize her zaman aşağıda belirtilen iletişim bilgilerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Sisteme giren tüm bilgilere yalnızca müşteri ulaşabilir ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilir.

SosyalMarka.com tarafından gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan "Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız" bağlantısını tıklayarak e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz. E-posta: [email protected]

 

 

Hesabını Organik Olarak Büyütmek İstermisin?

ZAM ÖNCESİ SON GÜN! - Instagram İşletme Hesaplarına Özel Geliştirilmiş Etkileşim ve Satış Arttıran %100 Organik Hizmetlerle Bugüne Özel FIRSAT!

Son Saatler!16 Saat 14 Dakika
Instagram
Medium
  • 2.500 Gerçek %100 Türk Organik Gerçek Takipçi
  • 30 Gün Boyunca 30 Paylaşıma 100-200 Arası Otomatik Türk Organik Beğeni
  • 5 Eski Gönderinize 200'er Adet Türk Organik Beğeni
  • 30 Gün Boyunca 2500 - 5000 Arası Otomatik Türk Organik İzlenme
  • Geçmiş 5 Paylaşımınızın Her Birine %100 Türk Organik 30 Beğeni + Yorum + Kaydetme
  • 50 Türk Hesaptan Hikayede Paylaşarak Takip Edin Önerisi
  • 50 Türk Hesaptan Gönderinizi Paylaşma
  • 2 Adet +100K Takipçili Influencer'dan Hikaye Reklamı
30001250.00₺
Satın Al
DMCA.com Protection Status